Poprzednia Strona SEMINARIA, KURSY I SZKOLENIA Strona domowa


Seminarium Karate Jutsu i Yawara
(Leeds 9.03.2008)


W niedzielę 9 marcu 2008 roku w Leeds, w północnej Anglii, odbyło się seminarium Karate Jutsu i Yawara. Gospodarzem był klub Martial Arts Akademy KAIZEN w Leeds, a organizatorem Sensei Mike Flanagan. Głównym prowadzącym seminarium był Hanshi Wingrove Terry, 9 Dan oraz jego asystent Eryk Murlowski, godan yawara.

Spotkanie to udowodniło, że kolejny raz wielu studentów jak i instruktorów szukało możliwości rozszerzenia swoich umiejętności w zakresie sztuk walki, szczęśliwie znosząc kilkugodzinne, czasami bardzo intensywna i bolesne techniki. Na szczęście (albo niestety) Sensei Terry nie pominął zbyt wielu ludzi kiedy demonstrował swoje techniki. Część ćwiczących miała możliwość okazję otrzymać dodatkową lekcję technik jujutsu od asystenta sensei Wingrove, który prowadził zajęcia na drugim dojo.

Jak wszyscy wyrazili swoją opinię po zajęciach, seminarium było udane. Uczestnicy pracowali bardzo dokładnie z takim poziomem profesjonalizmu, który zapewnił, że nikt nie był zdecydowany do udowadniania sobie lub innym, że jest lepszy niż ktoś inny.
Powrót do listy

Eryk Murlowski


Poprzednia Strona   Strona domowa