Poprzednia Strona SEMINARIA, KURSY I SZKOLENIA Strona domowa


Kurs pierwszej pomocy z elementami ratownictwa medycznego
Sakura no Yama So-Honbu Dojo
14-15.06.2014


W dniach 14-16 czerwca 2014 roku w siedzibie Centrum zorganizowaliśmy kurs "Pierwszej pomocy z elementami ratownictwa medycznego". W kursie tym udział wzięła kadra instruktorska naszego Stowarzyszenia oraz ćwiczący w naszych ośrodkach.

Zajęcia i wykłady prowadził mł. asp. dr. Adam Płaczek członek drużyny, która zdobyła I miejsce na II Międzynarodowych Mistrzostwach Świata w Ratownictwie Medycznym, rozgrywanych w Izraelu. Pan Adam jest obecnie wykładowcą Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie co tylko potwierdza jego poziom wiedzy i profesjonalizm. Na wykładach przekazał nam ogromną wiedzę teoretyczną, natomiast na zajęciach wymagał praktycznego zastosowania zdobytych informacji. Otrzymaliśmy wiele ciekawych informacji, które będą przydatne gdy będziemy musieli ratować czyjeś życie.

Pragniemy serdecznie podziękować za mile i owocnie spędzony czas oraz ogrom wiedzy jaka została nam zaprezentowana. Myślę, że każdy powinien ukończyć taki kurs aby w razie potrzeby nieść pomoc potrzebującym. Dziękujemy Panu Adamowi i życzymy wielu sukcesów.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMYPowrót do listyPoprzednia Strona   Strona domowa