Poprzednia Strona SEMINARIA, KURSY I SZKOLENIA Strona domowa


Gasshuku Jutsu / Yawara
(Bernau 26-28.06.2015)

W dniach 26-28.06.2015 roku w Bernau am Chiemsee, jak co roku w ostatni weekend czerwca Centrum KOBUDO KENKYUKAI zorganizowało Gasshuku z Hanshi Terry Wingrove. Bezpośrednim organizatorem był Dyrektor Techniczny i jednocześnie przedstawiciel IJJF i naszego Centrum w Niemczech sensei Waldemar Pschemus.

Hanshi Wingrove tradycyjnie podzielił ćwiczących na grupy, w których nauczał technik Jutsu. W Gasshuku wzięło udział około 40 osób w tym zaprzyjaźniona grupa KOSHOKUN KAMPFKUNSTZENTRUM z Stadtallendorf wraz ze swoim mistrzem Uwe Schöning oraz z innych szkół. W sobotni wieczór wszyscy uczestnicy spotkali się na kolacji w tradycyjnej bawarskiej restauracji próbując lokalnych specjałów.

Nasza grupa w składzie: Jerzy Wojtalik, Kazimierz Jarzycki, Tomasz Klonowski, Piotr Wichłacz wraz z panią Katarzyną Murlowską, panem Adamem Twardym, Robertem Żółtaszkiem i Przemysławem z Choszczna przyjechała busem. Korzystając z okazji w piątek w drodze na seminarium zwiedziliśmy piękne zabytkowe miasto Salzburg. Natomiast w drodze powrotnej zjechaliśmy trochę z trasy aby zwiedzić przepiękne okolice i jezioro Königsee. Niesamowity urok i klimat tego miejsca sprawia, że ludzie wracają tam co jakiś czas aby podziwiać to co przyroda potrafi stworzyć.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy w przyszłym roku.

Ulotka informacyjna o Gasshuku Zwiedzanie Salzburga Zwiedzanie Salzburga Zwiedzanie Salzburga Zwiedzanie Salzburga
Trening Trening Trening Trening Po treningu przed wycieczką
Promenada przy jeziorze Chiemsee Zabytkowa kolej w Prien am Chiemsee Wspólna kolacja w Bawarskiej restauracji Wspólna kolacja w Bawarskiej restauracji Wspólna kolacja w Bawarskiej restauracji
Śniadanko Kolejny trening Kolejny trening Kolejny trening Kolejny trening
Kolejny trening Kolejny trening Kolejny trening Kolejny trening Kolejny trening
Kolejny trening Kolejny trening Zdjęcie grupowe Wycieczka na Konigsee Wycieczka na Konigsee
Wycieczka na Konigsee Wycieczka na Konigsee Wycieczka na Konigsee Wycieczka na Konigsee Wycieczka na Konigsee
Wycieczka na Konigsee Wycieczka na Konigsee Wycieczka na Konigsee Wycieczka na Konigsee Wycieczka na Konigsee


Powrót do listyPoprzednia Strona   Strona domowa