Poprzednia Strona SEMINARIA, KURSY I SZKOLENIA Strona domowa


Gasshuku Jutsu / Yawara
(Bernau 24-26.06.2016)

W dniach 24-26.06.2016 roku w Bernau am Chiemsee, jak co roku w ostatni weekend czerwca Centrum KOBUDO KENKYUKAI zorganizowało Gasshuku z Hanshi Terry Wingrove. Bezpośrednim organizatorem był Dyrektor Techniczny i jednocześnie przedstawiciel IJJF i naszego Centrum w Niemczech sensei Waldemar Pschemus.

Hanshi Wingrove tradycyjnie podzielił ćwiczących na grupy, w których nauczał technik Jutsu. W Gasshuku wzięło udział około 30 osób. W sobotni wieczór wszyscy uczestnicy spotkali się na kolacji w tradycyjnej bawarskiej restauracji próbując lokalnych specjałów.

Nasza grupa w składzie: Jerzy Wojtalik, Dariusz Sowada, Kazimierz Jarzycki, Tomasz Klonowski, Maja Klonowska, Łucja i Przemysław z Choszczna przyjechała busem. Korzystając z okazji w piątek w drodze na seminarium pomimo upalnej pogody zwiedziliśmy piękne miasto Wiedeń. Natomiast w drodze powrotnej zwiedziliśmy twierdzę Hohensalzburg. Piękną zabytkową twierdzę na szczycie góry w mieście Salzburg.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy w przyszłym roku.Powrót do listyPoprzednia Strona   Strona domowa