Kalendarz Opolskiego Związku Strzelectwa Sportowego na rok 2024 | ||||
Lp | Data | Miejsce | Nazwa zawodów | Organizator |
STYCZEŃ | ||||
1 | 2024.01.06 | Ozimek | Zima z Pasjonatem | PASJONAT Opole |
2 | 2024.01.20 | Skarbimierz | Brzeg 4x4 – zima | PASJONAT Opole |
3 | 2024.01.21 | Opole | Puchar Stycznia | KŻR Opole |
4 | 2024.01.27 | Brzeg | Karabin i pistolet bojowy 27 – 28.01.2024 | HUSARZ Tułowice |
5 | 2024.01.27 | Głogówek | Mistrzostwa Bractwa Runda I | BS Głogówek |
6 | 2024.01.27 | Kamień Sl. | Grand Prix 1 | SAGITTARIUS Gogolin |
7 | 2024.01.28 | Kamień Sl. | Zawody Zimowe | SAGITTARIUS Gogolin |
8 | 2024.01.28 | Ścinawa Mała | Puchar Runda I Otwarcie Sezonu 2022 | STRZAŁ Prudnik |
LUTY | ||||
9 | 2024.02.03 | Opole (PO) | Zawody AKMS "na początek" | AKMS Opole |
10 | 2024.02.10 | Kamień Śląski | Na dobry początek gr. O | KALIBER44 Rogów Op. |
11 | 2024.02.10 | Kamień Sl. | Shoot Off 1 | SAGITTARIUS Gogolin |
12 | 2024.02.11 | Nysa | Walentynkowe Zawody Strzeleckie | HETMAN Nysa |
13 | 2024.02.11 | Brzeg | Pistolet i Rewolwer Obronny | HUSARZ Tułowice |
14 | 2024.02.11 | Kamień Śląski | Wiosna 44 gr. Z | KALIBER44 Rogów Op. |
15 | 2024.02.17 | Ozimek | Walentynkowe zawody strzeleckie | PASJONAT Opole |
16 | 2024.02.18 | Domecko | Zawody AKMS | AKMS Opole |
17 | 2024.02.18 | Opole | Puchar Lutego | KŻR Opole |
18 | 2024.02.18 | Ścinawa Mała | Walentynkowe Zawody | STRZAŁ Prudnik |
19 | 2024.02.24 | Głogówek | Mistrzostwa Bractwa Runda II | BS Głogówek |
20 | 2024.02.25 | Brzeg | „Husarz” Strzelba Dynamiczna | HUSARZ Tułowice |
MARZEC | ||||
21 | 2024.03.02 | Opole | Mistrzostwa Województwa- pneumatyk 2-3.03.2024 | HUZAR Opole |
22 | 2024.03.03 | Biernacice | Zawody Strzeleckie z okazji Dnia Żołnierzy Wyklętych | HETMAN Nysa |
23 | 2024.03.03 | Domecko | Zawody AKMS | AKMS Opole |
24 | 2024.03.09 | Brzeg | „Husarz” Karabin Dynamiczny 9 – 10.03.2024 | HUSARZ Tułowice |
25 | 2024.03.09 | Kamień Sl. | Grand Prix 2 | SAGITTARIUS Gogolin |
26 | 2024.03.10 | Kamień Śląski | Wiosenne porządki gr. O | KALIBER44 Rogów Op. |
27 | 2024.03.10 | Kamień Śl. | Zawody AKMS o Puchar WPiA Uni.Opo. | AKMS Opole |
28 | 2024.03.10 | Opole | Puchar Marca | KŻR Opole |
29 | 2024.03.10 | Blachownia | Organizacja zawodów strzelań powszechnych - „Puchar Kędzierzyna-Koźla” - „Puchar Zimy” |
SPARTA K-Koźle |
30 | 2024.03.11 | Opole | Szkolne Zawody Pneumatyczne TF | PASJONAT Opole |
31 | 2024.03.16 | Opole | Zawody na strzelnicy Politechniki Opolskiej | PASJONAT Opole |
32 | 2024.03.17 | Opole | Wiosna w Czarnowąsach | PIAST Opole |
33 | 2024.03.17 | Kamień Śląski | Wiosenna biesiada z Kalibrem gr Z | KALIBER44 Rogów Op. |
34 | 2024.03.17 | Zimnice Wielkie | Zawody strzeleckie I RUNDA WETERANA | WETERAN Opole |
35 | 2024.03.17 | Kamień Sl. | El Presidente 1 | SAGITTARIUS Gogolin |
36 | 2024.03.17 | Ścinawa Mała | Pamięci Żołnierzy Wyklętych | STRZAŁ Prudnik |
37 | 2024.03.17 | Farska Kolonia | Zawody klubowe I | KOBUDO Opole |
38 | 2024.03.23 | Brzeg | Long Range Poland 50/100/200/300 23 – 24.03.2024 | HUSARZ Tułowice |
39 | 2024.03.23 | Głogówek/Ścinawa | Mistrzostwa Bractwa Runda III | BS Głogówek |
40 | 2024.03.23 | Ozimek | Zawody dynamiczne wg regulaminu Test klasyfikacyjny IDPA | PASJONAT Opole |
41 | 2024.03.23 | Solarnia | Wiosenne Strzelanie | PASJONAT Opole |
KWIECIEŃ | ||||
42 | 2024.04.06 | Zimnice Wielkie | Zawody strzeleckie II RUNDA WETERANA | WETERAN Opole |
43 | 2024.04.06 | Raszowa | Rozpoczęcie sezonu | CEL K-Koźle |
44 | 2024.04.06 | Ozimek | Memoriał Jana Labusa | PASJONAT Opole |
45 | 2024.04.07 | Biernacice | Wiosenne Zawody Strzeleckie | HETMAN Nysa |
46 | 2024.04.07 | Jełowa | Zawody strzeleckie „Husarz” w konkurencjach pistoletowych | HUSARZ Tułowice |
47 | 2024.04.07 | Kamień Sl. | Grand Prix IQ 1 | SAGITTARIUS Gogolin |
48 | 2024.04.07 | Blachownia | Organizacja zawodów strzelań powszechnych -“Puchar Wiosny” | SPARTA K-Koźle |
49 | 2024.04.13 | Kamień Śląski | Klamka zapadła gr. O | KALIBER44 Rogów Op. |
50 | 2024.04.13 | Farska Kolonia | Passion for Steel vol. 1 (Wiosna 2024) | PASJONAT Opole |
51 | 2024.04.14 | Opole | Puchar Kwietnia | KŻR Opole |
52 | 2024.04.14 | Strzelce Opolskie | Zawody Klubowe- Runda I | HUZAR Opole |
53 | 2024.04.20 | Głogówek | Mistrzostwa OZSS ( P+K ) OPEN | BS Głogówek |
54 | 2024.04.20 | Kamień Sl. | Dynamiczne + PIRO | SAGITTARIUS Gogolin |
55 | 2024.04.21 | Jełowa | Pistolet i Rewolwer Obronny + Strzelba | HUSARZ Tułowice |
56 | 2024.04.21 | Kamień Śląski | Trzech wspaniałych gr. Z | KALIBER44 Rogów Op. |
57 | 2024.04.21 | Opole (Gru.) | Zawody AKMS | AKMS Opole |
58 | 2024.04.21 | Kamień Sl. | 3 Gun 1 | SAGITTARIUS Gogolin |
59 | 2024.04.21 | Ścinawa Mała | Puchar Runda II Wiosenne Otwarcie Sezonu | STRZAŁ Prudnik |
60 | 2024.04.27 | Głogówek | Mistrzostwa Bractwa Runda IV | BS Głogówek |
MAJ | ||||
61 | 2024.05.03 | Kolonia Farska | Zawody AKMS o Puchar Rektora PO | AKMS Opole |
62 | 2024.05.04 | Jełowa | League of old Hussars - Jurrasic competition 4 – 5.05.2024 | HUSARZ Tułowice |
63 | 2024.05.05 | Biernacice | Zawody Strzeleckie z okazji „3-maja” | HETMAN Nysa |
64 | 2024.05.11 | Rogów Op. | Złoto zuchwałych gr. O,Z | KALIBER44 Rogów Op. |
65 | 2024.05.11 | Kamień Sl. | Shoot Off 2 | SAGITTARIUS Gogolin |
66 | 2024.05.11 | Ozimek | Majówka z Pasjonatem | PASJONAT Opole |
67 | 2024.05.12 | Opole | Puchar Maja | KŻR Opole |
68 | 2024.05.12 | Ścinawa Mała | Zawody Konstytucji 3 Maja | STRZAŁ Prudnik |
69 | 2024.05.18 | Domecko | El Presidente wg Johna Wacusia | PASJONAT Opole |
70 | 2024.05.19 | Jełowa | Zawody strzeleckie „Husarz” w konkurencjach pistoletowych | HUSARZ Tułowice |
71 | 2024.05.19 | Kamień Śląski | Blachy Kalibra gr. Z | KALIBER44 Rogów Op. |
72 | 2024.05.19 | Kamień Sl. | Grand Prix 3 | SAGITTARIUS Gogolin |
73 | 2024.05.19 | Strzelnica KSB | Piknik Strzelecki LOK „Sparta KS Branice | SPARTA K-Koźle |
74 | 2024.05.20 | Opole | Szkolne Zawody Dynamiczne TF | PASJONAT Opole |
75 | 2024.05.25 | Kamień Sl. | O Puchar Prezesa | SAGITTARIUS Gogolin |
76 | 2024.05.26 | Opole | Zawody klubowe | PIAST Opole |
77 | 2024.05.26 | Ścinawa Mała | Puchar Runda III O Puchar Prezesa | STRZAŁ Prudnik |
78 | 2024.05.26 | Farska Kolonia | Brutality by Pasjonat vol. 3 (Wiosna 2024) | PASJONAT Opole |
CZERWIEC | ||||
79 | 2024.06.01 | Kamień Sl. | Zawody Letnie | SAGITTARIUS Gogolin |
80 | 2024.06.02 | Jełowa | Pistolet Shoot Off | HUSARZ Tułowice |
81 | 2024.06.02 | Opole (Gru.) | Zawody AKMS o Puchar Dziekana WBiA PO | AKMS Opole |
82 | 2024.06.03 | Opole | Mistrzostwa Szkoły w Strzelectwie Pneumatycznym TF | PASJONAT Opole |
83 | 2024.06.08 | Kamień Śląski | ShootOff Falaszka gr.O | KALIBER44 Rogów Op. |
84 | 2024.06.08 | Głogówek | Mistrzostwa Bractwa Finał.23 Runda V | BS Głogówek |
85 | 2024.06.08 | Farska Kolonia | Zawody dynamiczne - John Wacuś | PASJONAT Opole |
86 | 2024.06.09 | Biernacice | Zawody Strzeleckie o puchar Prezesa Kubu | HETMAN Nysa |
87 | 2024.06.09 | Zimnice Wielkie | Zawody strzeleckie III RUNDA WETERANA | WETERAN Opole |
88 | 2024.06.09 | Opole | Puchar Czerwca | KŻR Opole |
89 | 2024.06.09 | Kamień Sl. | Grand Prix 4 | SAGITTARIUS Gogolin |
90 | 2024.06.15 | Głogówek | Mistrzostwa AIR BENCHREST 15-16.06.2024 | BS Głogówek |
91 | 2024.06.15 | Ozimek | Zawody z okazji dni Ozimka | PASJONAT Opole |
92 | 2024.06.16 | Kamień Śląski | Kto pierwszy ten lepszy gr. Z | KALIBER44 Rogów Op. |
93 | 2024.06.16 | Ścinawa Mała | Przywitanie Lata | STRZAŁ Prudnik |
94 | 2024.06.16 | Farska Kolonia | Zawody klubowe II | KOBUDO Opole |
95 | 2024.06.22 | Brzeg | Long Range Poland 50/100/200/300 22 – 23.06.2024 | HUSARZ Tułowice |
96 | 2024.06.22 | Opole (Gru.) | Zawody AKMS | AKMS Opole |
97 | 2024.06.23 | Opole | Zawody klubowe | PIAST Opole |
98 | 2024.06.23 | Farska Kolonia | „Memoriał Czesława i Jana Bargiela” | SPARTA K-Koźle |
99 | 2024.06.29 | Głogówek | Mistrzostwa Bractwa Runda VI | BS Głogówek |
100 | 2024.06.29 | Skarbimierz | Brzeg 4x4 – lato | PASJONAT Opole |
101 | 2024.06.30 | Jełowa | Strzelba Shoot Off | HUSARZ Tułowice |
LIPIEC | ||||
102 | 2024.07.06 | Raszowa | 3-gun Dynamic Pro | PASJONAT Opole |
103 | 2024.07.06 | Opole | Zawody na strzelnicy Politechniki Opolskiej | PASJONAT Opole |
104 | 2024.07.07 | Biernacice | Zawody Strzeleckie o Puchar „Starosty Powiatu Nyskiego” | HETMAN Nysa |
105 | 2024.07.07 | Zimnice Wielkie | Zawody strzeleckie IV RUNDA WETERANA | WETERAN Opole |
106 | 2024.07.07 | Opole | Puchar Lipca | KŻR Opole |
107 | 2024.07.07 | Ścinawa Mała | Puchar Runda IV | STRZAŁ Prudnik |
108 | 2024.07.14 | Jełowa | Zawody strzeleckie „Husarz” w konkurencjach pistoletowych | HUSARZ Tułowice |
109 | 2024.07.14 | Kamień Śląski | Hulaj dusza gr. O | KALIBER44 Rogów Op. |
110 | 2024.07.14 | Kolonia Farska | Zawody AKMS | AKMS Opole |
111 | 2024.07.14 | Kamień Sl. | Zawody Wakacyjne | SAGITTARIUS Gogolin |
112 | 2024.07.27 | Brzeg | Long Range Poland 50/100/200/300 27 – 28.07.2024 | HUSARZ Tułowice |
113 | 2024.07.27 | Głogówek | Mistrzostwa Bractwa Runda VII | BS Głogówek |
114 | 2024.07.28 | Kamień Sl. | El Presidente 2 | SAGITTARIUS Gogolin |
SIERPIEŃ | ||||
115 | 2024.08.04 | Ścinawa Mała | Puchar Runda V | STRZAŁ Prudnik |
116 | 2024.08.10 | Brzeg | Karabin i Pistolet Bojowy 10 – 11.08.2024 | HUSARZ Tułowice |
117 | 2024.08.11 | Opole | Puchar Sierpnia | KŻR Opole |
118 | 2024.08.11 | Strzelce Opolskie | Zawody Klubowe- Runda II | HUZAR Opole |
119 | 2024.08.17 | Kamień Sl. | Grand Prix 5 | SAGITTARIUS Gogolin |
120 | 2024.08.18 | Biernacice | Zawody Strzeleckie z okazji „Dnia Wojska Polskiego” | HETMAN Nysa |
121 | 2024.08.18 | Kamień Śląski | Łycha na trzech gr. Z | KALIBER44 Rogów Op. |
122 | 2024.08.18 | Kolonia Farska | Zawody AKMS o Puchar Prezesa Fundacji Ad Arma | AKMS Opole |
123 | 2024.08.24 | Brzeg | GRAND PRIX OKS HUSARZ PIRO BRZEG 24 – 25.08.2024 | HUSARZ Tułowice |
124 | 2024.08.24 | Zimnice Wielkie | Zawody strzeleckie V RUNDA WETERANA | WETERAN Opole |
125 | 2024.08.24 | Kamień Sl. | 3 Gun 2 | SAGITTARIUS Gogolin |
126 | 2024.08.25 | Kamień Śląski | Korona Kalibra44 gr. o | KALIBER44 Rogów Op. |
127 | 2024.08.25 | Blachownia | Organizacja zawodów strzelań powszechnych - „Puchar Lata” | SPARTA K-Koźle |
128 | 2024.08.25 | Farska Kolonia | Biwak strzelecki 2024.08.25-26 | PASJONAT Opole |
129 | 2024.08.31 | Głogówek/Ścinawa | Mistrzostwa Bractwa Runda VIII | BS Głogówek |
130 | 2024.08.31 | Raszowa | Shoot off | PASJONAT Opole |
WRZESIEŃ | ||||
131 | 2024.09.01 | Kolonia Farska | Zawody AKMS o Puchar Dziekana WWFiF PO | AKMS Opole |
132 | 2024.09.01 | Ścinawa Mała | Rocznica Wybuchu II Wojny Światowej Międzynarodowe | STRZAŁ Prudnik |
133 | 2024.09.08 | Opole | Puchar Prezesa OCS PIAST | PIAST Opole |
134 | 2024.09.08 | Jełowa | Zawody strzeleckie „Husarz” w konkurencjach pistoletowych | HUSARZ Tułowice |
135 | 2024.09.08 | Kamień Śląski | Wrzesień 44 gr. Z | KALIBER44 Rogów Op. |
136 | 2024.09.08 | Opole | Puchar Września | KŻR Opole |
137 | 2024.09.14 | Kamień Śląski | Przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem gr. O | KALIBER44 Rogów Op. |
138 | 2024.09.14 | Raszowa | Jesienne zawody klubowe | CEL K-Koźle |
139 | 2024.09.14 | Farska Kolonia | Memoriał Olafa Firlusa | PASJONAT Opole |
140 | 2024.09.15 | Biernacice | Zawody Strzeleckie „Pożegnanie Lata” | HETMAN Nysa |
141 | 2024.09.15 | Kamień Sl. | Dynamiczne + PIRO | SAGITTARIUS Gogolin |
142 | 2024.09.21 | Brzeg | Long Range Poland 50/100/200/300 21 – 22.09.2024 | HUSARZ Tułowice |
143 | 2024.09.21 | Kamień Sl. | Shoot Off 3 | SAGITTARIUS Gogolin |
144 | 2024.09.22 | Opole (Gru.) | Zawody AKMS | AKMS Opole |
145 | 2024.09.22 | Kamień Sl. | Grand Prix 6 | SAGITTARIUS Gogolin |
146 | 2024.09.22 | Farska Kolonia | Zawody klubowe III | KOBUDO Opole |
147 | 2024.09.28 | Głogówek | Mistrzostwa Bractwa Runda IX | BS Głogówek |
148 | 2024.09.29 | Zimnice Wielkie | Zawody strzeleckie VI RUNDA WETERANA | WETERAN Opole |
149 | 2024.09.29 | Farska Kolonia | Brutality by Pasjonat vol. 4 (Jesień 2024) | PASJONAT Opole |
PAŹDZIERNIK | ||||
150 | 2024.10.05 | Ozimek | Zawody AKMS | AKMS Opole |
151 | 2024.10.06 | Jełowa | Zawody strzeleckie „Husarz” w konkurencjach pistoletowych | HUSARZ Tułowice |
152 | 2024.10.06 | Opole | Puchar Paźdźiernika | KŻR Opole |
153 | 2024.10.06 | Ścinawa Mała | Puchar Runda VI FINAŁ | STRZAŁ Prudnik |
154 | 2024.10.12 | Raszowa | Zakończenie sezonu | CEL K-Koźle |
155 | 2024.10.12 | Kamień Sl. | Zawody Jesienne | SAGITTARIUS Gogolin |
156 | 2024.10.12 | Solarnia | Złota Jesień | PASJONAT Opole |
157 | 2024.10.12 | Farska Kolonia | Run and gun vol. 1 (Jesień 2024) | PASJONAT Opole |
158 | 2024.10.13 | Biernacice | Jesienne Zawody Strzeleckie | HETMAN Nysa |
159 | 2024.10.13 | Pawłów k/Brzegu | Jesienne strzelanie z Ocs Piast | PIAST Opole |
160 | 2024.10.13 | Kamień Śląski | Trzy giwery gr. O | KALIBER44 Rogów Op. |
161 | 2024.10.19 | Brzeg | Long Range Poland 50/100/200/300 19 – 20.10.2024 | HUSARZ Tułowice |
162 | 2024.10.19 | Ozimek | Zawody AKMS | AKMS Opole |
163 | 2024.10.20 | Kamień Śląski | Jesienna biesiada z Kalibrem gr. Z | KALIBER44 Rogów Op. |
164 | 2024.10.20 | Blachownia | Organizacja zawodów strzelań powszechnych „Puchar Kędzierzyna-Koźla” - „Puchar Jesieni” |
SPARTA K-Koźle |
165 | 2024.10.26 | Głogówek | Mistrzostwa Bractwa Runda X | BS Głogówek |
LISTOPAD | ||||
166 | 2024.11.03 | Ścinawa Mała | Strzelanka Niepodległościowa | STRZAŁ Prudnik |
167 | 2024.11.09 | Kamień Śląski | Jesienne porządki gr. O | KALIBER44 Rogów Op. |
168 | 2024.11.09 | Raszowa | Zawody ostatniej szansy | CEL K-Koźle |
169 | 2024.11.09 | Farska Kolonia | Passion for Steel vol. 2 (Jesień 2024) | PASJONAT Opole |
170 | 2024.11.09 | Ozimek | Zawody z okazji odzyskania niepodległości | PASJONAT Opole |
171 | 2024.11.10 | Biernacice | Zawody Strzeleckie z okazji „11-listopada” | HETMAN Nysa |
172 | 2024.11.10 | Jełowa | League of old Hussars - Jurrasic competition 10 – 11.11.2024 | HUSARZ Tułowice |
173 | 2024.11.16 | Ozimek | Zawody AKMS | AKMS Opole |
174 | 2024.11.16 | Kamień Sl. | Dnia Niepodległości | SAGITTARIUS Gogolin |
175 | 2024.11.17 | Brzeg | Pistolet i Rewolwer Obronny | HUSARZ Tułowice |
176 | 2024.11.17 | Kamień Śląski | Listopad 44 gr.Z | KALIBER44 Rogów Op. |
177 | 2024.11.17 | Głogówek | Mistrzostwa AIR BENCHREST | BS Głogówek |
178 | 2024.11.17 | Opole | Puchar Listopada | KŻR Opole |
179 | 2024.11.24 | Kamień Sl. | Grand Prix 8 | SAGITTARIUS Gogolin |
180 | 2024.11.24 | Blachownia | Organizacja zawodów strzelań powszechnych - „Puchar Andrzeja” | SPARTA K-Koźle |
181 | 2024.11.24 | Farska Kolonia | Zawody klubowe IV | KOBUDO Opole |
182 | 2024.11.30 | Brzeg | „Husarz” Karabin Dynamiczny 30.11 – 1.12.2024 | HUSARZ Tułowice |
GRUDZIEŃ | ||||
183 | 2024.12.02 | Opole | Zawody Mikołajkowe 2023 | HUZAR Opole |
184 | 2024.12.07 | Raszowa | Puchar Prezesa Cel | CEL K-Koźle |
185 | 2024.12.07 | Farska Kolonia | Run and gun vol. 2 (Zima 2024) | PASJONAT Opole |
186 | 2024.12.07 | Ozimek | Mikołajkowe zawody strzeleckie | PASJONAT Opole |
187 | 2024.12.07 | Skarbimierz | Brzeg 4x4 – jesień | PASJONAT Opole |
188 | 2024.12.08 | Kamień Śląski | Ostatnia Szansa gr. O | KALIBER44 Rogów Op. |
189 | 2024.12.08 | Głogówek | Mistrzostwa AIR BENCHREST Finał.24 | BS Głogówek |
190 | 2024.12.14 | Brzeg | „Husarz” Strzelba Dynamiczna 14 – 15.12.2024 | HUSARZ Tułowice |
191 | 2024.12.14 | Głogówek | Turniej jednegoi strzału -2024 | BS Głogówek |
192 | 2024.12.14 | Ozimek | Zawody AKMS "ostatniej szansy" | AKMS Opole |
193 | 2024.12.14 | Kamień Sl. | Zawody Grudniowe | SAGITTARIUS Gogolin |
194 | 2024.12.15 | Nysa | Świąteczne Zawody Strzeleckie | HETMAN Nysa |
195 | 2024.12.18 | Strzelnica KSB | Zawody Strzelań powszechnych „WIGILIA – 2024” /ostatnia szansa do licencji/ |
SPARTA K-Koźle |
196 | 2024.12.22 | Kamień Sl. | Ostatniej Świąteczne | SAGITTARIUS Gogolin |
W razie zmian w powyższym wykazie postaramy się jak najszybciej je uaktualnić.